Aşağı Ok
Menü

Son Blog Yazıları

İNSAN KAYNAKLARI

Sağlığın küresel bir kavram olduğunun bilincinde, sektöre en iyi hizmeti sağlayan Maya Pharma, iş dünyasındaki gelişmeye ve kendi bünyesindeki büyümeye paralel olarak kadrosunu devamlı genişletmektedir. İnsana duyduğu inanç ve sevgi ile yoluna devam ederken, işletmelerinde ki dinamizmi de sürekli canlı tutmak için yeni takım arkadaşlarına ihtiyaç duyabilmektedir.

İhtiyaç doğrultusunda veya görev değişikliğinden kaynaklanan açık pozisyonlar için öncelikli olarak insan kaynakları veritabanında bulunan adayları incelemektedir. Veritabanındaki adayların yeterli olmadığı durumlarda ise iş ilanları yayınlayarak gelen başvuruları değerlendirmektedir. Bu durumda hemen sağ tarafınızda bulunan işe başvuru formunu doldurarak, diğer tüm adaylardan bir adım öne geçebilirsiniz!

Eğer başvuru sonucunda firma yetkilileri başvurunuzu olumlu değerlendirirse, mülakata tabi tutulmanız için size özel bir görüşme günü belirlenir ve görüşme sonucu uygun bulunduğunuz takdirde bir görev teklifinde bulunulur.

Ayrıca bilmenizi isteriz ki:

Maya Group'a bağlı işletmelerden herhangi birine yaptığınız iş başvurusu, insan kaynakları departmanınca gizlilik prensiplerine uygun olarak 1 yıl süreyle saklanır ve ilgili şirket yöneticileri dışında hiç kimseyle paylaşılmaz.

Toskani Cosmetics ürünlerini tanıtmak amaçlı düzenlenen bu web sayfasında yer alan bilgiler, tanı ve tedaviye yönelik amaç taşımamaktadır. Tıbbi bir uygulama ve tedavi konusunda yol gösterici ya da dayanak olamaz.
Toskani Cosmetics ürünleri, insan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar gibi değişik kısımlarına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları iyi bir durumda tutmak olan ampul/şişe formundaki topikal ürünlerdir.

TOP
Bilgi Alın!